ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Poniedziałek, 23.09.2019
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 363
Rypin kolejnym przystankiem na trasie audycji "Jedyne takie miejsce"

Studio plenerowe, audycja na żywo z udziałem publiczności, animacje i warsztaty radiowe. Możliwość spotkania z prowadzącymi, zapowiedzi piosenki na antenie i aktywnego uczestnictwa w audycji. W najbliższą sobotę 28 września w ramach kultowej audycji "Jedyne takie miejsce" dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia odwiedzą kolejne wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Już od godz. 9.00 na wszystkich mieszkańców Rypina ul.  Nowy Rynek (Nowe Centrum Miasta) czekać będą specjalnie przygotowane atrakcje. Wstęp wolny!

Sława Bieńczycka oraz Paweł Sztompke.

Co tydzień dziennikarze radiowej Jedynki odwiedzają miejsca jeszcze nie odkryte lub zapomniane. Audycja podróżnicza „Jedyne takie miejsce” (godz. 9.00-12.00) ukazuje piękno Polski, a prowadzący za każdym razem udowadniają, jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak bogatą mamy historię i jak wiele można „zobaczyć” słuchając radia. W programie nie brakuje wędrówek szlakami turystycznymi, rozmów z ludźmi, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i miłością do miejsc, w których żyją.

Słuchacze radiowej Jedynki nie tylko będą mogli zobaczyć, jak wygląda radio od kuchni. Specjalnie dla nich tuż po sobotniej audycji, dziennikarze zachęcą do wspólnej zabawy poprzez liczne animacje. I tak na przykład mieszkańcy Rypina  będą mogli wcielić się w rolę… reportera radiowego! Dziennikarze zaprezentują proces nagrywania, rejestracji dźwięku i montażu cyfrowego na sprzęcie, z którego jako radiowcy korzystają każdego dnia. Nagrane przez siebie na dyktafon, a później zmontowane w specjalnym programie komputerowym pozdrowienia będzie można otrzymać w formie pliku mp3.

Piotr Galus prowadzący „Gimnastykę poranną”, zaprosi do wspólnych ćwiczeń. Wszyscy chętni spróbują swoich sił m.in. biorąc aktywny udział w jednej z konkurencji z popularnymi rzutkami. Wyzwaniem i wielką niewiadomą z pewnością będzie koło fortuny.

Audycja „Jedyne takie miejsce” na żywo ze studia plenerowego rozpocznie się w sobotę 28 września o godz. 9.00.

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ