ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Środa, 04.09.2019
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 258
Zachęcamy do głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego

Znamy listę projektów, na które będzie można głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego.  Weryfikację merytoryczną pozytywnie przeszły cztery wnioski: „Ekologiczne znaczy logiczne – eko kosze w Rypinie”, „Poprawa bezpieczeństwa przez wyrównanie barier architektonicznych przed Przedszkolem dla mieszkańców miasta Rypin korzystających z usług Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Rypinie”, „Kreatywna Ty, kreatywna Ja”, „Ściśle fajne- zajęcia rozwijające dla maluszków”.

Głosowanie na projekty rozpocznie się już w sobotę, 7 września i potrwa do 15 września br. Głosowanie może odbywać się poprzez formularz elektroniczny, znajdujący się na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego. Ponadto głos będzie można oddać także na karcie do głosowania w wyznaczonym punkcie tj. w Sekretariacie Urzędu Miasta Rypin (pokój 104) od poniedziałku do piątku włącznie (możliwość głosowania w dniach 9-13 września 2019 r. w godzinach pracy Urzędu). Należy pamiętać, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty.

Dodatkowo specjalnie dla mieszkańców odwiedzających w najbliższy weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podczas XXIX Targów Rypin Agra, uruchomiony będzie punkt do głosowania w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta: w sobotę w godzinach od 14 do 19:00, a w niedzielę od 9 do 19:00. Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w głosowaniu. Wspólnie zadecydujmy na co wydać 150 tysięcy złotych. Szczegółowe informacje na stronie: https://rypin.budzet-obywatelski.org/

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika