ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Poniedziałek, 26.08.2019
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 194
Informacja

Informujemy, że rozdysponowane zostały już środki z budżetu Gminy Miasta Rypin przeznaczone na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła na terenie miasta Rypin. Przypominamy, że w ramach programu dofinansowaniem objęte są przedsięwzięcia związane z wymianą istniejącego źródła ciepła zasilanego paliwem stałym na: podłączenie do sieci ciepłowniczej oraz na kotły gazowe, olejowe, elektryczne, ekologiczne kotły na paliwo stałe, w tym na biomasę,  pompę ciepła.

Przypominamy także, że koszty poniesione na wymianę starych źródeł ciepła na nowe, muszą zostać poniesione dopiero po zawarciu umowy na dotację, a termin zakończenia inwestycji nie może przekroczyć 30 listopada danego roku.

Ponadto informujemy, że zgodnie z regulaminem przyznawania dotacji, wnioski rozpatrywane były według kolejności ich wpływu, do wyczerpania kwoty środków finansowych przeznaczonych na ten cel w budżecie miasta na dany rok.

W związku z dużym zainteresowaniem programem planowana jest jego realizacja w kolejnym roku budżetowym. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika